В гостях у князя Дракули

В гостях у князя Дракули

Дати: 12-14.10.2019

ПРОГРАМА ТУРУ:

День 1: 2.30 – Виїзд з Хмельницького .

6.00 – виїзд з Чернівців в Румунію. 7.00 – проходження кордону. Переїзд по території Румунії через мальовничі Карпатські перевали в історичний регіон – Трансільванія.

Приїзд в місто Сігішоара. Обід. Екскурсія центром середньовічного міста Сігішоара. Будинок Влада Цепеша (Дракули). Історичний центр міста Сігішоари було визнано 1999 року об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО за двома критеріями: — центр міста є видатною пам’яткою культури так званих трансильванських саксонців, культури, що зникла через 850 років та продовжує існувати через свої архітектурні пам’ятки, що і донині збереглись;— давнє місто-фортеця Сігішоари є видатним прикладом міста, започаткованого на межі латинської культури Центральної Європи та православно-візантійської культури південно-східної Європи.

Переїзд в Брашов.Вечірня прогулянка  – екскурсія по Брашову, по історичному центру.

У письмових джерелах згадується з 1234. Засновниками міста вважають лицарів тевтонського ордена. У Брашові — готичні церкви св. Варфоломея (близько 1260, перебудована в 15 ст.) і Чорна (14—15 ст., інтер’єр оновлений в 1689), ратуша (16 ст.; нині Художній музей).

– Приїзд. Пізнє поселення в готель. Вечеря (за додаткову плату) Ночівля.

День 2:

7.00 – сніданок в готелі.(входить у вартість).

8.00 – виїзд на екскурсію в містечко Сіная. Король Кароль I збудував в Сінаї літню королівську резиденцію — замок Пелеш, звідтоді Сіная стала одним із місць найчастішого перебування королівської родини. Тут також є вілла відомого румунського композитора Джордже Енеску.

Екскурсія в замок румунських королів Пелеш – один із найкрасивіших замків Європи.

Огляд романтичного мисливського замку Пелішор, побудованого в стилі модерн, а також розкішного мальовничого парку в англійському-французькому стилі.

Вільний час на фотосесію.Виїзд в Бран.

Екскурсія в легендарний замок графа Дракули. Замок був збудований у 1212 році як фортеця на шляху, котрий проходив через ущелину Рукар-Бран пересікаючу Карпати. У XIX столітті замок став всесвітньо відомим завдяки роману Дракула ірландського письменника Брема Стокера. Ви дізнаєтеся таємниці могутнього володаря Валахії та Трансільванії, самого відомого у світі румуна – Влада ІІ Цепеша.Ми розкриємо Вам деталі середньовічних інтриг при дворах Західної Європи, таємниці особистого життя відомого правителя, спробуємо розібратися в міфах, легендах та історичній правді про найвідомішого вампіра в світі.

Огляд однієї з найбільших православних святинь Румунії –  знаменитого монастиря Сіная, заснованого в 17 столітті.Ви будете мати нагоду оглянути унікальні фрески та розписи однієї з найвідоміших духовних обителів країни.Вільний час

Виїзд на територію України.

День 3:

Переїзд по території Румунії

Проходження пропускного пункту Сірет-Порубне.

Повернення в Хмельницький.

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ – 87 Є(при групі 49 чоловік): проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда, страхування, проживання в готелі, сніданок.
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
інше харчування, вхідні квитки,особисті витрати .

 

Вам можуть також сподобатися

0 Коментарів

Залишити коментар