Золота Підкова

Золота Підкова

До Вашої уваги один з найпопулярніших турів в Україні – “Замки Золотої Підкови”. Три величні резиденції національного героя Польші – короля Яна Собеського – Золочів, Підгірці, Олесько. Також у Вас буде можливість завітати до “літописного Плісненська” – давньої твердині слов’ян, де за легендою народилася княгиня Ольга, завітати до монастирського комплексу та святого джерела.

В золочівському замку Вас очікує масштабна експозиція, де ви дізнаєтесь про величні перемоги, побуваєте в залі королівських прийомів та дізнаєтесь про особливості нічного життя королівських осіб…. Також у Вас буде можливість завітати в “китайський палац” (єдиний збережений на теренах України), де розташований музей східної культури. На території королівського двору ви зможете загадати бажання на камені тамплієрів…

Олеський замок зустріне вас духом справжнього середньовіччя. Місце народження національного героя Польші – короля Яна Собеського дійсно вразить вас дорогою і рідкісною експозицією:

Серед експонатів замку:

  • стародавні неглазуровані рамочні казах XII ст.
  • українські ікони
  • портрет Миколи Василя Потоцького
  • чотири портрети Жевуських, врятовані з палацу в Роздолі
  • мармурове погруддя доби відродження королеви Варвари Радзивілл, що померла в 31 рік
  • натрунні польські портрети
  • декоративна композиція «Вакх та Аріадна» (худ. Юрій Семигиновський, що навчався у Римі в XVII столітті)
  • зразки дерев’яної скульптури
  • надгробок Анни Сенявської, врятований з руїн замкової каплиці в Бережанах (гіпс, 1574 р., пізній ренесанс)
  • західноєвропейські гобелени доби бароко та маньєризму («Поліфем», «Одісей» тощо).

Палац в Підгірцях, вражає вишуканістю та шармом. Шедевр створений кращими  архітекторами Франції та Італії свого часу. Замок було збудовано протягом 1635–1640 років під керівництвом архітектора Андреа дель Аква за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського. Підгорецький замок є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Інтер’єри Підгорецького замку вражали сучасників своєю красою і пишнотою. Тематичні зали мали назви Китайська, Золота, Лицарська, Зелена, Дзеркальна та Мозаїчна. Інтер’єр Китайської зали Підгорецького замку, ймовірно, слід визнати найкращим інтер’єром у стилі шинуазрі на теренах тодішньої України. Окремо зберігалися речі, що належали королю Яну ІІІ Собєському. Кімнати прикрашали портрети власників замку, копії з Рафаеля, Рубенса, Тіціана, Караваджо. Картини польського художника Чеховича, полотна Якоба де Баана на історичні теми.

Вам можуть також сподобатися

0 Коментарів

Залишити коментар