ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ

ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ

Запрошуємо всіх на новий тур «ПОДІЛЛЯ -ВОЛИНЬ: Схід-Захід»

Програма туру:

  • Замок князів Острозьких – «некоронованих королів України-Русі».
  • Давні святині: храм Святої Трійці ХVІ ст.; монастир домініканцівХVІІ ст., монастир капуцинівХVІІІ ст.
  • “Чайна церемонія” в стилі “ІЧІГО-ІЧІЄ” в Китайському будиночку ХІX ст. та єдиній в Україні Японській кімнаті в стилі епохи Едо у палацово-парковому комплексі в Самчиках.

Самчики – один з найбільш цікавих палацових комплексів на теренах України!

Чайна церемонія – один з кращих видів відпочинку для естетів, творчих особистостей і шалено зайнятих людей. Саме тут можна насолодитися красою, відмовитися від усіх проблем, і нарешті-то забути про час.

 

  • Зміст японської чайної церемонії виходить далеко за рамки витонченого ритуалу вживання живильного напою. Чайна церемонія сприяє пізнанню багатьох аспектів японської культури, пов’язаних з Ічіго-ічіє, вона вчить створювати й переживати незабутні моменти з різними людьми – що дає змогу жити більш наповненим і щасливим життям.
  • Це мистецтво дозволило Стиву Джобсу інтегрувати у своє життя дзен- що стало основним інструментом для розробки продукції «APPLE», запорукою успіху та бути відкритим для творчості. Він навчився цьому у свого японського наставника.
  • Святкування, як чайна церемонія, емоційно викарбовується в нашому серці. Професор Майя Енджелоу відначила: «Люди забудуть, що ви їм сказали та що зробили, але зажди пам’ятатимуть, як ви змусили їх почуватися».

Вам можуть також сподобатися

0 Коментарів

Залишити коментар