Шкільні тури (Дводенні екскурсійні поїздки)

Шкільні тури (Дводенні екскурсійні поїздки)

Шкільні тури

Дводенні екскурсійні поїздки

НОВИНКА!!! Біла Церквата романтика Київщини 2 дні

1399 грн

1 День:

Оглядова екскурсія по Бердичеву, монастир-замок ордену Кармелітів, костел св.Варвари де вінчався французький письменник Оноре де Бальзак з графинею Ганська, історичний центр. Ландшафтний парк Буки: Фотолокації, скульптури, водоспади, ландшафтні зони, вільний час. Переїзд в Білу церкву. Відвідування унікального парку в ім’я кохання – «Олександрія» Парк в Білій Церкві – не менш романтичний, ніж в Умані. Окрім природних пейзажів, які зачаровують око, у парку було збудовано чимало архітектурних споруд із романтичними назвами, наприклад, водоспад “Руїни“, Турецький будиночок, Китайський місток, колона смутку, колонада “Луна“ та ін. Поселення в Білій Церкві.

При бажанні прогулянка на теплоході Юр’їв по річці Рось(в теплу пору року).

Вільний час.

2 День:

Сніданок. Виїзд на Київ. Екскурсія по Фастову і відвідування музей-вагон БЕЗКОШТОВНО, відвідування Томашівки – унікального маєтку Хоєцьких.

Оглядова екскурсія по історичному центру Києва: Хрещатик, Михайлівський Золотоверхий собор, Золоті Ворота, Софіївський собор, Андріївська церква, пам’ятники: Ярославу Мудрому, княгині Ользі, князю Володимиру. Андріївський спуск і тд. Вільний час. Повернення в Хмельницький.

 

НОВИНКА!!! Карпатський трамвайчик, «Скелі Довбуша», Гошів

Вартість 1150 + 50 грн

1 День:

Виїзд з Хмельницького. Переїзд на Прикарпаття. Поїздка вузкоколійкою на «Карпатському трамвайчику» між мальовничими горами, огляд Мізунських водоспадів, та заповідної зони Ширковець, пікнік в горах.

Відвідування селища Бубнище, огляд заповідника «Скелі Довбуша», давньоруської наскельної фортеці, та сторожових укріплень.

Поселення в готель. Вільний час та інтерактивний вечір. Вечеря

2 День:

Сніданок, відвідування ясної гори в Гошеві, відпочинок на природі в горах, прогулянка історичним центром Івано-Франківська, огляд печерно-скельного комплексу Рукомиш, повернення додому

 

НОВИНКА

ЧЕРНІГІВЩИНА –

«Скарби північної столиці»

Вартість: 1999 грн

 

Дорогі друзі, «Ніка-тур-вояж» запрошує вас у давній літописний Чернігів, Антонієві печери, історичний центр, «Гоголівські місця» – Ніжин, гетьманська резиденція Батурин – палац Розумовського, козацька фортеця, будинок полковника Кочубея, розкішний палацово-парковий комплекс де знімався серіал «Кріпосна» – Качанівка, та паркові комплекси: Тростянець та Сокиринці. Ви дізнаєтесь таємниці відносин гетьмана України Івана Мазепи та юної Мотрі Кочубеївни, відвідаєте найкрасивіший палацово-парковий комплекс України, та дізнаєтесь подробиці романтичних відносин російської імператриці Катерини першої та графа Розумовського, містичні подробиці написання «Вій» – Гоголем, та на вас чекає багато цікавих історій та приємних сюрпризів

 

Новинка осені 2021

«Перлини осінньої Одещини»

Вартість 1650 + 150 грн

Запрошуємо 2 дні на морському узбережжі. На вас чекають:

Давня фортеця Акерман та найяскравіші об’єкти Одеси, а саме:

Вул. Дерибасівська, Оперний театр, Потьомкінські сходи, Морвокзал, Грецький парк, Стамбульський парк, вул. Єкатериненська, пам’ятник Дюку Рішельє, пам’ятник Катерині Великій, Одеський міський сад з пам’ятником Кохання і знаменитий пам’ятник – стілець з роману «Дванадцять стільців», та багато інших цікавих локацій, а також на Вас чекає веселий інтеграційний вечір

 

ВІКЕНД НА БУКОВЕЛІ

Вартість 1150 + 150

🔹1 день.

Печерно-скельний комплекс Рукомиш, цілющі джерела, Яремча, “Карпати в мініатюрі”, водоспад “Пробій”, сувенірний ринок. Оглядова екскурсія по Буковелю. Підйомники на гору Бук. Поселення в Буковелі.

Вільний час. Вечеря. Дискотека.

🔹️ 2 день.

Сніданок . Відвідування “Водаклабу”: чудові басейни, соляна печера, гірки, при бажання відвідування легендарного етно-парку «Гуцул-ленду» “перевернутого будинку”, “Парку Динозаврів”, «будинку Велетня», «дзеркального лабіринту»

Переїзд в Ворохту, огляд унікальних австрійських мостів-віадуків, підйомник, сувенірний ринок, пікнік в горах, відвідування гори Маковиці – «Стежок Довбуша» при бажанні – суперовий джип-тур!!!

Повернення в Хмельницький.🚌

 

Новинка “Незвідані Карпати”

Вартість 1300 грн

2 дні в Буковинських Карпатах, на кордоні з Румунією піднімаємося до таємничого об’єкту РЛС “Памір'”, катаємся на джипах, оглядаємо водоспади. На звороті – прогулянка “Маленьким Парижем-“Чернівцями.

Додатково опл. Джип-тур, екскурсійні послуги.

Замки «Золотої Підкови» + Львів

Вартість 1150 + 150 грн

1 День

Золочівський замок. У комплекс Золочівського замку входять: Великий палац і Китайський палац. Одна із загадок замку – камені з зашифрованими посланнями, які датуються кінцем 14 століття. Їх привезли з околиць Золочева у 2000 році, але розшифрувати написи досі не вдалося. Вважається, що вони належали тамплієрам.

Величний замок в Підгірцях, за правом охрещений «українським Версалем», вважається найкрасивішим з замків Золотої підкови Львівщини.

Олеський замок височіє на 50-метровій горі. Колись саме тут, за чутками, проходив легендарний Чорний шлях, яким татари нападали на Україну. Саме ця гора була однією з головних перешкод на їхньому шляху. Навколо Олеського замку розпростерся величезний парково-садовий комплекс, який захищає будівлю з усіх боків. Частина скульптур з часів польського володіння досі радує око відвідувачів у парковому комплексі.

Поселення в готель, вечеря, вільний час

2 День

Сніданок, виселення з готелю

Львів – Західна столиця України. На Вас чекає: Високий замок, Арсенал, «Львівське підземелля кави» Вірменський квартал, Латинський собор, площа Ринок, «Майстерня шоколаду», Оперний театр, Ратуша, Італійський дворик, «шляхетне казино», палац Потоцьких, собор св. Юра, музей-аптека «Під чорним орлом», Шевченківський гай, яскравий і неймовірний океанаріум та багато інших цікавих локація.

За бажанням можливі театралізовані екскурсії: Нічна варта, підземний Львів, таємниці Львова та околиць, а також для дорослих і сміливих – ROPEJUMPINGв «Львів Арені»

Відвідування McDonald’s, вільний час, і можливий шопінг в ТРЦ Forum

Вільний час, повернення в Хмельницький.

 

Замки Тернопільщини + скарби Волині

1150 + 150 грн

1 День

Вишнівецький палацово-парковий комплекс має статус Національного заповідника. Довкола палацу збережені фрагменти оборонних стін 1640 року.

Збаразький замок– був номінований на звання одного із семи чудес України. Тут діє краєзнавчий та історичний музей із понад 25 виставковими залами (археологія, етнографія, ремесла краю, зброя, твори сакрального мистецтва, нумізматика, органний зал, виставки картин, скульптури, вишивки).

Кременецький замок– хоча замість неприступної твердині тепер на Замковій горі (100 метрів над містом) височіють руїни: башта над воротами, «Башта над новим домом», в’їздна арка у готичному стилі, частина бічних оборонних стін, але тут є чим помилуватись і що послухати.

Поселення в готель. Вечеря. Інтерактивний вечір, вільний час

2 День

Сніданок, виселення з готеля

Тараканівський форт – самий неймовірний містичний, захоплюючий об’єкт України. На вас чекають підземелля, казимати, лабіринти, «колодязі-пастки» та неймовірно цікаві історії про привидів форту та таємничу гітлерівську організацію що розшуковувала давні артефакти – «Ене Нербе» (Спадок предків)

Дубно – одна з резиденцій некоронованих королів «України-Русі» князів Острозьких: башта Беатка, замок Острозьких, замок Любомирських, таємниче підземелля, та яскраві експозиції

Білокриниця – неймовірний і розкішний палацово-парковий комплекс – «Волинський Версаль»

Вільний час, повернення в Хмельницький

 

Перлини Буковини та Поділля

1150 + 150 грн

1 день

Кам’янець-Подільський – на вас чекають найяскравіші туристичні локації.

«Одне з семи чудес України» – стара фортеця, Ганновер – вали Нової фортеці, Домініканський костел, кафедральний костел святих Апостолів Петра і Павла, тринітарський костел, Вірменська площа, Торговий дім 14 ст. «Будинок з химерою», 40-метровий мінарет на якому встановлена зверху Богородиця, Польська ратуша і Турецький міст, пам’ятник туристу, оглядова екскурсія по місту та інші цікаві туристичні роздинки.

Та мальовнича Хотинська фортеця на березі Дністра (ХІІІ-ХХ ст.),яка є само кіно і фотогенічною фортецею України де було знято понад 60 фільмів. Вона досі вражає своєю красою, не приступністю та чудовою панорамою Дністра.

Поселення в готель, вечеря, інтерактивний вечір, вільний час

2 день

Сніданок, виселення з готелю

Чернівці – «маленький Відень», «маленький Париж»: Панська вулиця – вулиця Ольги Кобилянської. Резиденція митрополитів Буковини і Далмації. Сьогодні це Чернівецький національний університет. Цікавий легендарний будинок-корабель, який знаходиться на площі Святого Хреста у Чернівцях. Турецький колодязь. Оперний театр, міська ратуша, будинки з унікальною архітектурою: з вітражами, ліпниною, скульптурами. Миколаївський кафедральний собор. Обласний музей архітектури та побуту – Скансен.

Сонячна долина: зоопарк, озера, альтанки для відпочинку, чудові фотолокації та романтичні фотозони. Вільний час, повернення в Хмельницький.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вам можуть також сподобатися

0 Коментарів

Залишити коментар