Шкільні тури (Одноденні екскурсійні поїздки)

Шкільні тури (Одноденні екскурсійні поїздки)

Шкільні тури

ОДНОДЕННІ ЕКСКУРСІЙНІ ПОЇЗДКИ

МеджибіжНОВИНКА«Квест в пошуках скарбів замку»

180 грн

Фортеця у Меджибожі, зведена між річками Південний Буг і Бужок, – одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України – можливість по бажанню відвідування історичного музею – музейну експозицію, присвячену пам’яті жертв Голодомору та єврейські святині- могила Бал-Шем-Това

Меджибіж, Головчинці, Летичів

200грн

Цікаві місцини Летичева – стародавня фортеця, Санктуарій Матері Божої Летичівської, пам’ятник «подільському Робіну Гуду» – Кармелюку, пам’ятник «Гривні»,фортеця в  Меджибожі та діючий Свято-Преображенський жіночий монастир у Головчинцях, чудотворна ікона покровителя обителі Святого Онуфрія та цілюще джерело.

 

Антоніни та Красилів

200грн

Волинський Лувр-залишки палацово-паркового комплексу Сангушків-Потоцьких. Серед них виділяються чудовий ландшафтний парк, мурований манеж, будинок управителя графськими маєтностями, брами з розкішною огорожею та ряд будівель, в стилі епохи «Соціанства». Оглядова екскурсія в Красилові, екскурсія на завод «Оболонь» (за сприятливих умов)

 

НОВИНКА

“Невідоме Поділля” – чудовий яскравий тур для молодших класів. Романтичний Чорний Острів-містечко, історичний центр, палац.Відвідування еко-ферми та контактного зоопарку в Миколаєві: озера, фотозони, вольєри з фазанами, дикими кабанчиками, кониками і т.д. Плюс чудовий пікнік на березі озера. Вартість-199 грн. Плюс 40 грн на вхідні квитки.

 

 

 

Самчики, Старокостянтинів

210грн

Маєток графів Чечелів, Шестакових, Угрімових в Самчиках -один з найгарніших палацово-паркових ансамблів України. Ви відвідаєте Дзеркальну залу, Червону, Римську та Японську кімнати стіни якої вкриті східними розписами. Середньовічний замок князів Острозьких, а також Домініканський монастир, монастир ордену Капуцинів у Старокостянтинові зачарують своєю величчю.

Можливе замовлення майстер класів по знаменитому «Самчиківському розпису» у народного художника Віктора Раковського

За бажанням можливий пікнік – «волинська юшка» та місцеві смаколики чекають на Вас.

 

Сутківці, Маліївці,Отроків,Мукарів

250грн

Сутковецька церква Покрови справжній невеликий оборонний замок, одночасно фортеця і храм-руїни замку –донжону. Сутківці відвідував легендарний Верховний Магістр масонської ложі графКаліостро та німецький принц Шарль фон Зігген.

Маліївці – палацово-парковий комплексОрловських, «Рицарська вежа», фонтан Лева, мальовничий водоспад, створений ДіонісомМакКлером, штучні озера, парк, джерело Св. Онуфрія, Капище і Печери монаха.

НОВИНКА

Городок – Інноваційний музей та Подільські Карпати (Сатанів)

 

Сатанів і Городок

230грн

 

Городок – давнє містечко з найбільшою польською общиною на Поділлі, унікальний костел св. Антонія, та унікальний Інноваційний музей.

Місто – засноване давніми римлянами. Володіння легендарного коронного гетьмана Речі Посполитої – Синявського: замок, костел св.Анни, Міська брама, кам’янні оборонні укріплення міста, Свято-Троїцький монастирXVI-XVIII ст. Ви відвідаєте унікальну синагогу оборонного типу. Мальовничий водоспад, цілющі джерела, «келію відлюдника», городище літописного Звенигорода та відпочините на пікніку серед мальовничих «Подільських Карпат», а також побуваєте в «Парку Хижаків»

 

 

На гостини до графа Мархоцького:

Отроків, Миньківці

240грн

«Миньковецька держава», музей, Отроківський замок, старовинний парк, «Верхня та Нижня Гроти», Храм миру, Форум, цілюще джерело, Тріумфальна арка. Чудовий пікнік на природі серед Подільських Товтр

Гайове

240грн

Чудове поєднання відпочинку та навиків роботи наших предків – «Цікаве село Гайове» – майстер класи виготовлення з тіста Жайворонків і їх смакування з чаєм на травах, Ковальство, виготовлення Іграшки-Мотанки,  майстер клас по доїнню Корови Ласуні.

 

НОВИНКА!!! Таємниці давнього Зінькова –Яскрава театралізована екскурсія

280грн

Фортеця і краєвиди, костел ХV СТ, історія пивзаводу (кінець ХІХ ст), кринички з живою водою (легенди), Свято-Михайлівська дерев‘яна церква, палац барона Вінгенштейна, яскрава театралізована екскурсія та міні-виставка народного одягу, дегустаціязіньківськихсмаколиків – чорна ковбаса та хліб випечений на черені + чудові фотолокації.

 

Кам’янець-Подільський

270грн

«Одне з семи чудес України» – стара фортеця, Ганновер – вали Нової фортеці, Домініканський костел, кафедральний костел святих Апостолів Петра і Павла,тринітарський костел, Вірменська площа, Торговий дім 14 ст. «Будинок з химерою», 40-метровиймінарет на якому встановлена зверху Богородиця, Польська ратуша і Турецький міст, пам’ятник туристу, оглядова екскурсія по місту та інші цікаві туристичні роздинки.

 

Вінниця туристична

290грн

У Вінниці є багато чого цікавого. Це і музей-садиба Пирогова, світломузичний фонтан Рошен, Музей ретро-автомобілів “Автомотовелофоторадіо“, Краєзнавчий музей з скелетом мамонта, Подільський зоопарк, Динопарк з “живими“ динозаврами, McDonald’s, Трамвайчик “Везунчик“, Музей Повітряних сил, музей історії авіації та космонавтики, колишня ставка Гітлера, центральний парк, Вишенське озеро а також головний символ Вінниці – водонапірна вежа

 

 

Кам’янець-Подільський, Хотин

300грн

Кам’янець-Подільський – на вас чекають найяскравіші туристичні локації. Та мальовнича Хотинська фортеця на березі Дністра (ХІІІ-ХХ ст.),яка є само кіно і фотогенічною фортецею України де було знято понад 60 фільмів. Вона досі вражає своєю красою, неприступністю та чудовою панорамою Дністра.

 

 

Новинка!!!Водоспади Поділля і містичний Сокілець

320грн

Чарівні “Подільські Товтри” чекають на Вас: три мальовничі водоспади Малієвецький, Бурбунський та Сокілецький, неймовірний та містичний Сокілець: Томашева криниця, залишки старовинної фортеці та костелу св. Роха, романтична «Сандоліна», комплекс джерел св. Петра і Павла, та надзвичайні краєвиди Подільських Товтр.

На Вас чекає частування подільськими смаколиками та запашним чаєм на травах в садибі зеленого туризму (за бажанням за дод.плату)

 

Остріг і Межиріччя

320грн

Замок князів Острозьких, Луцька брама, музей стародруків Федорова, Острозька академія і містичне підземелля.

Межиріцький Свято-Троїцький монастир-замок, Музей нумізматики, Успенський храм та чудовий пікнік на природі

 

Зарваниця-Тернопіль

380грн

Славнозвісний Марійський центр на Тернопільщині, один з найбільших на Україні, собор Зарваницької Матері Божої, Святотроїцький монастир, Хресна дорога. Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з’являлася Божа Матір – озеро-святої Анни.

На звороті прогулянка вуличками Тернополя та романтичною набережною а також McDonald`s

 

 

Борщів, Більче-Золоте – «Подільська Помпея»- унікальна печера – «Вертеба»

390грн

Смачне місто з довгою пам’яттю, де щорічно на початку вересня проводяться щорічні фестивалі борщу. Завітаємо на екскурсію в краєзнавчий музей, де ви побачите посуд трипільної культури, якому вже понад 5000 років, надзвичайну експозицію борщівської вишиванки та багато інших цікавих речей. Біля села Більче-Золоте Тернопільської області знаходиться печера Вертеба. Зокрема в лабіринті Кам’яна Соломка поверхня стелі вкрита сталактитами, що нагадують солому. У Вертебі розміщено експозицію з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами археологічних розкопок.

 

НОВИНКА!!! Чортків, Бучач, Рукомиш, Тернопіль

420грн

Чортків – унікальний неоготичний костел св. Станіслава 1627р, Польська Ратуша, історичний центр, дерев’яні храми 15-16ст., цілюща купіль та джерело, замок Потоцьких, та відвідування польського аутентичного закладу «Пан Чертковський»

Бучач – унікальна західноєвропейська ратуша в стилі барокко, комплекс монастиря ордену Василіан, замок князів Бучацьких на Федір-горі, арт-дворик Агнона, унікальні середньовічні храми та костели, ви дізнаєтесь романтичну історію кохання Миколи Потоцького та красуні Марії.

Рукомиш- печерно-скельний комплекс 10-13 ст.: «нерукотворний» образ Ісуса Христа, печери монахів, цілющі джерела, на звороті Тернопіль, романтична прогулянка набережною та вуличками, за бажанням McDonald`s

 

Хотин, Кривче

390 грн

Хотинськая фортеця – грандіозний середньовічний замок з п’ятдесятиметровими монолітними вежами та Кривченський замок (1639 р.), який був важливим стратегічним об’єктом. Але більш знамените Кривче не замком, а неймовірно красивою печерою “Кришталева“. Мандрівка Кришталевою печерою, яку ще називають перлиною Придністровського Поділля – приблизно 27 км. Печеру не даремно назвали Кришталевою. – на її стінах повно кристалів вторинного гіпсу, багато з яких мають свої назви та химерні форми: Голова буйвола, Ящірку (в минулому дівчину Наталію), коридор з кристалів, Дельфіна, Слона, Кільце бажань, Бабу Ягу в молодості та старості, скам’янілу Жар-птицю, Печерну троянду.

 

Скала Подільська, Кривче, Більче Золоте

390грн

Містечко Скала-Подільська над Збручем -тут знаходився оборонний дерев’яно-земляний замо До нашого часу він зберігся лише частково. Також запрошуємо Вам познайомитися із неймовірним підземним світом печер Тернопільщини.“Наддністрянська Помпея”, саме так називають печеру Вертебу, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох вона не має рівних серед інших печер світу. Під час екскурсії печерою Кришталева ви почуєте багато легенд про фантастичних мешканців цього дивовижного царства, зможете помилуватися його красою.

 

Замки Тернопільщини

400грн

Вишнівецькийпалацово-парковий комплекс має статус Національного заповідника. Довкола палацу збережені фрагменти оборонних стін 1640 року.

Збаразький замок– був номінований на звання одного із семи чудес України. Тут діє краєзнавчий та історичний музей із понад 25 виставковими залами (археологія, етнографія, ремесла краю, зброя, твори сакрального мистецтва, нумізматика, органний зал, виставки картин, скульптури, вишивки).

Кременецький замок– хоча замість неприступної твердині тепер на Замковій горі (100 метрів над містом) височіють руїни: башта над воротами, «Башта над новим домом», в’їздна арка у готичному стилі, частина бічних оборонних стін, але тут є чим помилуватись і що послухати.

Білокриницький замок– чудовий замок-палац XIX століття у англо-готичному стилі, з елементами ренесансу. На готичний стиль будівлі вказують 2 вежі із невеликими зубцями по кутах та неоготична в’їзна брама.

 

Житомир

390грн

Музей космонавтики імені Корольова невипадково розташований саме в Житомирі. Місто є батьківщиною великого радянського вченого, конструктора ракетно-комічних систем Сергія Павловича Корольова та був відкритий його будинок-музей. Краєзнавчий музей у Житомирі розташований у старовинній історичній будівлі розташованій в центрі міста, у якій понад 150 років тому жив єпископ католицької церкви. Відтоді дім практично не зазнав змін: зберігся яскраво синій колір фасаду, лише з входу прибрали гармати. Та філія цього закладу – музей письменника Володимира Короленка. Музей природи в Житомирі відомий однією з найбагатших в Україні колекцій птахів і тварин, а також різноманітними зразками коштовного каміння. Є у фондах закладу й така рідкісна археологічна знахідка, як скелет мамонта. Пожежна вежа (Музей пожежної охорони) розташована в місті Житомирі з 1894р. У музеї можна ознайомитися з історією розвитку системи пожежогасіння та пожежної техніки.

За бажанням McDonald`s

Рівне

390грн

Краєзнавчий музей, організований з 1906 р. містить 140 тис. експонатів, серед яких археологічні знахідки, етнографічна виставка, колекція нумізматики, предмети козацької епохи, ікони. У сквері – експозиція військової техніки. Музей бурштину -серед експонатів музею – шматки бурштину, вік яких сягає до 40 млн. років, ювелірні вироби, предмети побуту та багато інших бурштинових див чекають на відвідувачів музею. У Рівному працює музей ковальського мистецтва, у якому зібрано більше сотні витворів ковальського мистецтва. Рівненський зоопарк розміщений на рельєфній парковій території площею 4,7га. Зразу при вході в зоопарк розміщений тераріум. Сектор приматів і віварій, сектор хижих і сектор акватераріуму – акваріум і тераріум під одним дахом. McDonald’s -мережа закладів швидкого харчування.

Остріг, Дубенський замок, Тараканівський форт

440грн

Стародавній Острог – одне з найбільш цікавих малих міст нашої країни. Туди обов’язково треба потрапити, аби побачити величний замок, Острозьку академію, старовинні храми і насолодитися затишком цього містечка. Дубенський замок оточений оборонним ровом, через який перекинутий міст. Увійшовши на територію замку, праворуч можна побачити палац Острозьких (XVI століття), а зліва – палац Любомирських (XVIII століття).З “Дівочої вежею“ пов’язана легенда про княжну Беату. Диво фортифікаційної техніки минулого – аристократичний Тараканівський форт (Нова Дубенська фортеця),контури якого нагадують ромб. Наш український Форт-Буаяр

Замки Львівщини

420грн

Золочівський замок. У комплекс Золочівського замку входять: Великий палац і Китайський палац. Одна із загадок замку – камені з зашифрованими посланнями, які датуються кінцем 14 століття. Їх привезли з околиць Золочева у 2000 році, але розшифрувати написи досі не вдалося. Вважається, що вони належали тамплієрам.

Величний замок в Підгірцях, за правом охрещений «українським Версалем», вважається найкрасивішим з замків Золотої підкови Львівщини.

Олеський замок височіє на 50-метровій горі. Колись саме тут, за чутками, проходив легендарний Чорний шлях, яким татари нападали на Україну. Саме ця гора була однією з головних перешкод на їхньому шляху. Навколо Олеського замку розпростерся величезний парково-садовий комплекс, який захищає будівлю з усіх боків. Частина скульптур з часів польського володіння досі радує око відвідувачів у парковому комплексі.

Чортків, Червоноград, Джуринський водоспад

440грн

Чортків – надзвичайно цікаве місто, що лежить над мальовничим Серетом. Місто повне пам’яток, наприклад руїни замку (1610р.), дві дерев’яні церкви, що є зразками подільської народної архітектурної школи – Успенська церква (1635р.) і Вознесенська церква (1717р.). Цікавими є також дві синагоги – Стара (1771р.) та Нова (1909р.). Справжньою окрасою міста є неготичний костел святого Станіслава з копією чудотворної ікони Чортківської Богоматері. Не шукайте Червоногород у списку міст і сіл України – даремна праця. Від колись велелюдного міста нині залишилися вежі колишнього палацу, пустка старого костелу й офіційна назва «урочище Червоне».Повсюди червоні відтінки породи. Джуринський (він же Червоногородський) водоспад є найбільшим рівнинним водоспадом України. Складається він із декількох каскадів загальною висотою 16 метрів і є самим мальовничим водоспадом України

 

Почаїв

420грн

 

Свято-Успенська Почаївська лавра. Одна з найшанованіших православних святинь в світі. Однією з важливих споруд Лаври є Свято-Троїцький собор. В Почаївській Лаврі знаходиться кілька дуже важливих святинь: слід стопи Божої Матері з джерелом цілющої води, Почаївська ікона Божої Матері, мощі преподобного Іова Почаївського в печерному храмі, мощі прославленого в 2002 році преподобного АмфілохіяПочаївського..Неподалік від Почаєва знаходиться цілюще Джерело Св.Анни. Свято-Духівський скит та старовинна Покровська церква 17ст. і Богоявленський монастир у кременці

 

Чернівці та Сонячна долина

400грн

Чернівці – «маленький Відень», «маленький Париж»:Панська вулиця – вулиця Ольги Кобилянської. Резиденція митрополитів Буковини і Далмації. Сьогодні це Чернівецький національний університет. Цікавий легендарний будинок-корабель, який знаходиться на площі Святого Хреста у Чернівцях. Турецький колодязь. Оперний театр, міська ратуша, будинки з унікальною архітектурою: з вітражами, ліпниною, скульптурами. Миколаївський кафедральний собор. Обласний музей архітектури та побуту – Скансен.

Сонячна долина: зоопарк, озера, альтанки для відпочинку, чудові фотолокації та романтичні фотозони

 

Банчени, Анина гора

440грн

Найголовнішою пам’яткою села Банчени є чоловічий Свято-Вознесенський монастир «Банчень». На пагорбі, де розташована обитель, є джерело, Всього за 17 років існування  на пустирі було зведено шість храмів і скит. Недалеко є гора, що йменується Анниною (304 метри над рівнем моря), із срібними куполами монастирських церков. Тут засновано жіночій монастир Святої Праведної Анни на Анниній горі.

 

Заліщики, Кривче, Джуринський водоспад

440грн

Мальовничі Заліщики – унікальне українське містечко в обіймах Дністра в оточенні дністровських круч – в тому місці, де стрімкий Дністер круто вигинається і змінює свій напрямок майже на 180 градусів. Щоб побачити цю неземну красу, варто проїхати на оглядовий майданчик села Хрещатик. Кришталева печера в селі Кривче – це десятки залів та коридорів із чарівними стінами природного походження, утвореними гіпсовою гірською породою. Усіяні вони химерними малюнками, об’ємним рельєфом і незвичайними фігурками з яскравим кристальним відтінком. Одне із найкрасивіших та неймовірних місць Тернопільщини – Джуринський водоспад –найкрасивіший водоспад Західної України.

 

Чортків, Галич, Крилос

440грн

Чортків знаменитий своїм унікальним костелом св. Станіслава. Але варто оглянути місто повністю: Яскрава візитівка міста – годинникова вежа початку ХХ ст. із годинником швейцарської фірми, котрий відбиває часовий ритм у Чорткові й досі.

Історичний Галич — колишній центр Галицько-Волинського князівства, сягає далеко за адміністративні межі теперішнього районного центру Івано-Франківщини, охоплюючи кілька населених пунктів. Тут, окрім збережених чи відновлених пам’яток (храм святого Пантелеймона XII ст., церква Різдва Христового XIII-XVIII ст., Успенська церква XVI ст., літописні Галичина могила та Княжа криниця), є ще фундаменти 14 церков XII-XIII ст., залишки печерних монастирів, фортифікаційних споруд тощо.

Крилос – відвідування унікального Крилосу. Вільний час

Тараканівський форт, Білокриниця, Дубенський замок

440грн

Тараканівськийфорт – самий неймовірний містичний, захоплюючий об’єкт України. На вас чекають підземелля, казимати, лабіринти, «колодязі-пастки» та неймовірно цікаві історії про привидів форту та таємничу гітлерівську організацію що розшуковувала давні артефакти – «ЕнеНербе» (Спадок предків)

Дубно – одна з резиденцій некоронованих королів «України-Русі» князів Острозьких: башта Беатка, замок Острозьких, замок Любомирських, таємниче підземелля, та яскраві експозиції

Білокриниця – неймовірний і розкішний палацово-парковий комплекс – «Волинський Версаль»

Романтика середньовічного Львову

450 грн

Львів – Західна столиця України.На Вас чекає: Високий замок, Арсенал, «Львівське підземелля кави» Вірменський квартал, Латинський собор, площа Ринок, «Майстерня шоколаду», Оперний театр, Ратуша, Італійський дворик, «шляхетне казино», палац Потоцьких, собор св. Юра, музей-аптека «Під чорним орлом», Шевченківський гай, яскравий і неймовірний океанаріум та багато інших цікавих локація.

За бажанням можливі театралізовані екскурсії: Нічна варта, підземний Львів, таємниці Львова та околиць, а також для дорослих і сміливих – ROPEJUMPINGв «Львів Арені»

Відвідування McDonald’s, вільний час, і можливий шопінг в ТРЦ Forum

 

Тараканівський форт, Дубенський замок, Берестечко

490грн

Неприступний Замок Острозьких у Дубно, та неповторний зразок фортифікаційного мистецтва Тараканівський форт.

Берестечко – місце Берестецької битви, де відбулась знаменита битва козаків з поляками.Заповідник «Поле Берестецької битви». Крім того, в Берестечку можна побачити:костел Святої Трійці, трирівневий Троїцький собор, помістя Пронських і Рінчинських, мурована каплиця Св. Теклі.

Тараканівський форт, Дубенський замок, Тунель кохання

470грн

Всесвітньовідомий тунель кохання в Клевані, унікальна фотолокація для всіх закоханих, романтиків і туристів. Грандіозний оборонний Тараканівський форт, який пережив дві світові війни, але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.І нездоланний Дубненський замок (1492р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.).

 

Жовква, Крехів

520грн

Жовква – місто-резиденція коронних гетьманів Жолкевських: Вічева площа, замок роду Жолкевських, костел Святого Лаврентія і Станіслава, Василіанський і Домініканський монастирі. Високу художню цінність мають 2 дерев’яні церкви, збережені на території колишніх передмість та синагога в стилі Ренесанс. За кількістю пам’яток вона мало не на першому місці серед малих міст Львівщини. В XVII столітті Жовква була резиденцією короля Речі Посполитої. Жовківський замок — це пам’ятка архітектури епохи ренесансу. Жовківська синагога — одна з найбільших у Європі оборонних споруд. Колись місто мало чотири брами — Львівську, Жидівську, Глинську та Звіринецьку.

Крехів – унікальний монастир-замок св.Миколая, і є ще дві цікавих пам’ятки старовини – дерев’яна церква св. Параскеви з розписами та покинутий костел, цілюще джерело та скельний монастир.

 

Луцьк, Тунель кохання

520грн

«Старий Луцьк» – це заповідник з історико-культурним значенням: Замок князя Любарта, Кафедральний костел св. Апостолів Петра і Павла, церква Пресвятої Параскеви П’ятниці, оборонна синагога, Верхній замок, католицькі монастирі з їх багатою історією, жіночі і чоловічі (шарітки, єзуїти, брігітки, домініканці та ін.), православні Хрестовоздвиженська та Покровська церкви, будинок Косачів, різноманітні музеї, лабіринти в підземеллях, що знаходяться під датуються XV-XVII століттям, та унікальний «Будинок з химерами»

Клевань – романтичний «Тунель кохання» з розкішними фотолокаціями чекає на Вас. При бажанні замовлення екскурсії на фабрику м’яких іграшок «Тігрес» а також шопінг в ТРЦ ПОРТ СІТІ.

 

НОВИНКА!!! В ГОСТІ ДО ПОТОЦЬКИХ

490грн

Запрошуємо вас на яскраві фото локації та романтичні об’єкти Вінничини: Печера: унікальний мавзолей, давній парк, залишки «Купальні» графині Потоцької. Немирів: Палац графині Щербатової-Потоцької «Дерево-кохання», Вороновиця: Палац Грохольських, Хмільник: Палац графа Ксідо та романтична екскурсія вечірньою Вінницею, (при бажанні відвідування яскравого водяного шоу фонтанів). Ви дізнаєтесь таємниці, інтриги, історії кохання наймогутнішого роду Речі Посполитої – Потоцьких

 

Умань

540грн

“Софіївка” – один з 5 найкрасивіших паркових комплексів світу, національній дендрологічний парк. Парк був побудований графом Потоцьким на честь своєї коханої красуні Софії. Саме вона підказала ідею, як спроектувати парк і поєднати його з давньогрецькою міфологією. Умань асоціюється із парком «Софіївка», але крім парку, є й інші цікаві об’єкти: павільйон Флори, верхній став, нижній став, підземна річка Стікс, острів «Церери», «грот страху», Єлисейські поля, лісне озеро, Тарпейська скеля, Амстердамський шлюз, та багато інших цікавих локацій.

Яскравий та неймовірний Фентезі-парк «Нова Софіївка» чекає на Вас

 

Трускавець (дельфінарій), Дрогобич

550грн

Трускавець – це найзнаменитіша оздоровниця Європи, в якому відкрито перший та єдиний на території Західної України дельфінарій “Оскар”. Дельфінарій в Трускавці гарантує яскраві враження, масу позитивних емоцій і незабутній відпочинок. Цікаве шоу за участю морських тварин нікого не залишить байдужим.

Дрогобич – історичний центр, давні храми, зокрема стара церква Святого Юра – один із шедеврів України, побудований без жодного цвяха. А розписи на внутрішніх стінах і чудовий дерев’яний іконостас, що збереглися до наших днів, і сьогодні дивують наших сучасників та є під захистом ЮНЕСКО. Відвідування давньої солеварні.

Київ

550грн

Київ – столиця нашої рідної держави:Оглядова екскурсія по історичному центру Києва: Хрещатик, Михайлівський Золотоверхий собор, Золоті Ворота, Софіївський собор, Києво-Печерська лавра, «Будинок з химерами», Володимирська гірка, ботанічний сад, Андріївська церква, пам’ятники: Ярославу Мудрому, княгині Ользі, князю Володимиру. Андріївський спуск, прогулянка пішохідним мостом і тд. Вільний час. За бажанням відвідування зоопарку, океанаріуму, шопінг в різних ТРЦ

Вам можуть також сподобатися

0 Коментарів

Залишити коментар